Купівля-продаж автомобілів була і буде прибутковим заняттямКупівля-продаж автомобілів була і буде прибутковим заняттям в сучасному світі. Причому, є кілька варіантів бізнeсу, пов'язаних з автомобілями: хтось просто купує автомобіль в іншому місті, а продає в своєму, хтось купує автомобіль по запчастинах, а потім продає запчастини за роздрібною ціною, а хтось займається викупом автомобілів, що теж є вкрай прибутковим заняттям.

З чого почати цей бізнес?
З аналізу. Проведіть повний аналіз: починаючи з цiни і конкурентів, закінчуючи попитом і пропозицією. Терміновий викуп автомобілів хороший приклад такого бiзнесу. Далі слід вибрати вузькоспрямовану нішу і вже працювати безпосередньо за нею. Можливо, ви будете купувати тільки несправні автомобілі, виключаючи ті, що потрапили в аварію і так далі, вибирайте щось одне і працюйте за цією схемою.

Якщо ви збираєтеся працювати за законом, то потрібно оформити себе, як приватного підприємця або організацію. Створіть і оформіть в паперовому вигляді фінансовий план роботи вашої організації.

Місце для ремонту
Далі вибираємо місце для ремонту: це може бути, як приміщення з орендною платою, так і ваш власний гараж, головне, щоб у ньому було все необхідне: яма, інструменти, фарба, деталі тощо. Не закуповуйте заздалегідь, краще придбайте найнеобхідніші деталі, а потім корегуйте подальшу комплектацію.

Персонал
Зрозуміло, потрібен персонал. Якщо ви не хочете самостійно займатися ремонтом автомобілів, то запрошуйте автослюсарів, якщо можете обходитися без них, займайтеся ремонтом самостійно, щоб уникнути витрат. Крім майстрів, потрібен співробітник, здатний розрахувати вартість ваших послуг, він повинен розрахувати витратну частину на деталі та інші матеріали, провести розрахунок вартості ремонтних робіт і т.д.

Реклама і перші дії
Потрібно, щоб про вас дізналися клієнти, які приженуть вам автомобіль на ремонт. Для початку потрібні грошi, тому можете почати просто з ремонту автомобілів. Розклеюйте оголошення на дошках, давайте оголошення в газети, інтернет. Важливо отримати перші замовлення, щоб потім була своя клієнтура і щось на зразок вашого «портфоліо».

Далі можна для старту придбати пару вітчизняних автомобілів за безцінь, провести повноцінний і якісний ремонт, довести до робочого стану і продати з прибутком у 100%. Так ви і «руку наб'єте» і перший прибуток отримаєте. З часом розширюйте спектр і скуповуйте іномарки.

Цей бiзнес досить простий і ним зможе займатися практично кожен, починайте з малого, а потім переходите на велику здобич.

businessua


Друкувати
Найбільш популярні матеріали