У Львові чекають учасників Польсько-Української бізнес-конференції27-28 квітня у Львові у «Гранд Холлі» готелю «Соната» відбудеться третя едиція Польсько-Української бізнес-конференції. Організатор - Rodemna advertising online. У межах цього представницького заходу підприємці України та Польщі обговорять можливості для співпраці та налагодження бізнес-відносин і подальшої співпраці. До участі в заході також запрошено й ветеранів АТО, котрі в мирному житті планують започаткувати свою власну справу.

Головною ж метою конференції є звіт практикуючих підприємців про найбільш важливі для українського бізнесу зміни в законодавстві поточного року, а також ті, які заплановані на 2018 рік в Україні та Польщі. Тут будуть представлені й нові тенденції в галузі торгівлі між Україною та Європейським Союзом. Також під час цієї міжнародної зустрічі учасники обговорюватимуть питання прискорення економічного розвитку в Україні на засадах та принципах євроінтеграційних процесів, а також сприяння міжнародному співробітництву завдяки створенню умов продуктивного обміну досвідом між підприємцями обох країн.

Серед чільних спікерів – практикуючі підприємці, котрі нині успішно провадять свій бізнес. Зокрема: Ян Залубський – президент Zet Transport (транспорт та логістика), Томаш Домбровський – KDS (мережа друкарень), Богдан Малахівський – T-Projekt (технологічне обладнання для готелів та ресторанів), Піотр Алейскі – головний директор SAT Albatros (морська та повітряна логістика). Загалом заплановано присутність близько 200 учасників. Виклади модераторів і спікерів супроводжуватимуться синхронним перекладом. Реєстрація можлива на сайті: http://bit.ly/2lRlpuS.

Ігор Галущак
Львів


Друкувати
Найбільш популярні матеріали