У «дочок» російських банків немає майбутнього в Україні - Гонтарева
Зі слів голови Нацбанку, західні інвестори не можуть придбати "дочки "російських банків, оскільки вони знаходяться під міжнародними санкціями.


Глава Нацбанку України Валерія Гонтарева заявила, що уряд вірить в "керований шлях", який передбачає самоліквідацію або продаж "дочок" російських банків в країні, повідомляє rian.com.ua.

"Ми вважаємо, що повинен бути (знайдений - ред.) керований шлях самоліквідації або продажу (банків - ред.) іншим інвесторам", - сказала вона, виступаючи в Атлантичній раді.

За її словами, ці банки добре капіталізовані, діють в рамках законодавчого поля України. Однак є проблеми в тому, що західні інвестори не можуть їх придбати, оскільки ці банки перебувають під міжнародними санкціями.

При цьому в ході дискусії в Атлантичній раді в четвер вона заявила, що не бачить будь-якого майбутнього для російських банків в Україні.

Раніше Гонтарева розповіла, що МВФ висловив стурбованість у зв'язку з актами вандалізму щодо російських банків. За її словами, під час підписання оновленого меморандуму з фондом Київ був змушений взяти на себе зобов'язання зупинити такі дії і захистити банківські установи.

"Сбербанк" раніше оголосив про продаж 100% акцій своєї української "дочки" консорціуму інвесторів - латвійському Norvik Banka і білоруській приватній компанії.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали