Наливайченко: найгірше, що сталося з НБУ – прихід «чорних банкірів»
Давайте спростуємо міф про звільнення голови НБУ. Це не заміна – це втеча перед черговою місією МВФ, яка прибуде в Україну днями.


Таку думку висловив український політик, екс-голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко на своїй сторінці у Facebook.

«Найгірше, що сталося з національним банком - туди прийшли інвестиційні банкіри, яких у діловому світі називають «чорними банкірами». Вони зробили неприпустимі речі: перетворили національний банк України на комерційну структуру. Потім у непрозорий спосіб ліквідували рахунки і активи громадян та бізнесу. І найголовніше - підірвали довіру до українських банків взагалі!», - говорить Наливайченко.

На його переконання, замінити треба не лише Гонтареву, а й усіх її заступників, яких потрібно не просто звільняти, а й кримінально переслідувати.

«Саме завдяки керівництву НБУ ситуація в економіці та соціальній сфері вкрай важка. Місії МВФ треба не замулювати очі, а надати правдиву інформацію: ветеранам АТО і дітям війни не вистачає грошей. На їхню пенсію сьогодні вижити неможливо!», - заявив політик.

Наливайченко також додав, що не варто доводити ситуацію до абсурду і нищити власний народ. Необхідно надати Місії (МВФ - ред.) правдиву інформацію, інакше станеться як з банком ЄБРР, який за останній рік майже вдвічі скоротив інвестиції в Україну.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали