МВФ розпочав роботу в Україні
У вівторок, 16 травня, Міжнародний валютний фонд почав роботу в Україні, заявили в представництві фонду.


Сьогодні (у вівторок) місія почала свою роботу. Вона буде працювати в Україні до 25 травня.", - заявили у вівторок в представництві фонду, повідомляють РИА Новости Украина.

Раніше віце-прем'єр України Павло Розенко заявив, що українська влада буде обговорювати з місією МВФ пенсійну реформу, наполягаючи на збереженні нинішнього пенсійного віку.

МВФ схвалив на початку квітня виділення Україні чергового траншу в 1 мільярд доларів в рамках програми фінансової допомоги, при цьому закликавши "продовжувати сумлінні зусилля по суверенній заборгованості, що залишається".
Фонд закликав Україну не відкладати проведення пенсійної реформи, включаючи підвищення пенсійного віку, а також впровадження структурних реформ для поліпшення бізнес-середовища та залучення інвестицій, почати приватизацію і розвиток ринку земель сільськогосподарського призначення.

Однак ініціативи з реформування пенсійної системи і введення ринку землі в країні поки не знаходять підтримку в парламенті.

Програма фінансової допомоги МВФ передбачає виділення Україні фондом 17,5 мільярда доларів. У 2017 році Україна планує отримати від МВФ ще близько 4,4 мільярда доларів.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали