У Львові постане інноваційний парк LvivTech.City
У Львові розпочалася реалізація проекту інноваційного парку LvivTech.City, в якому буде створено сучасну та стимулюючу до розвитку екосистему для хай-тек-компаній. Інноваційний парк забезпечить комфортні умови для роботи та зростання бізнесу у сфері високих технологій, а також підсилить потенціал Львова як міста, що робить ставку на розвиток ІТ.


Проект передбачає спорудження за принципом «Живи — працюй — навчайся — відпочивай» комплексної інфраструктури: ділової (офіси класу А, конференц-центри), технологічної (всі необхідні комунікації) та соціальної (заклади освіти та відпочинку, медичні центри, житло, магазини тощо). Реалізацією проекту опікуватимуться ТОВ «Львів СтандартБуд» і девелоперська компанія UDP. Для участі в проекті UDP придбає 25-процентну частку ТОВ «Львів СтандартБуд». Сторони вже досягли домовленості, а угоду буде укладено до кінця червня цього року.

UDP — девелоперська компанія, яка вже 15 років здійснює реалізацію й управління проектами нерухомості в Україні, забезпечуючи їх комплексний цикл розвитку. В її активі — такі масштабні проекти, як столичні ТРЦ OCEAN PLAZA і аеропорт «Київ», житлові комплекси «Новопечерські Липки», «Бульвар Фонтанів», RiverStone, «Паркове місто» тощо. Впровадження передових технологій дозволяє UDP створювати об’єкти, унікальні як з архітектурної, так і з технологічної точок зору.
У Львові постане інноваційний парк LvivTech.City

«Для нашої компанії це більшою мірою соціальний проект, адже його орієнтовний термін окупності становить понад 15 років. Але ми вирішили брати участь, адже вважаємо це стратегічною інвестицією. Майбутнє України — за розвитком передових технологій, а Львів має високий потенціал у цій сфері. Для розвитку потрібні сприятливі умови, які можна створити у рамках інноваційних парків. Ми раді використати свої знання та досвід, щоб створити сучасний європейський інноваційний парк у Львові», — прокоментував подію український підприємець, мажоритарний акціонер UDP Василь Хмельницький. Своєю чергою генеральний директор ТОВ «Львів СтандартБуд» Олег Засадний зазначив: «Концепція інноваційного парку базується на тому, що новітні ідеї та проекти народжуються й успішно розвиваються там, де для цього створено комплексну екосистему. В такій екосистемі формується спільнота творчих однодумців, які можуть вільно взаємодіяти й обмінюватися ідеями та знаннями. Ми будуємо парк, що сприятиме такій взаємодії та матиме всі шанси стати центром виробництва ІТ-продуктів, які прославлятимуть Україну у світі».

Отож новітній парк буде розташований на ділянці 1,77 га - на території промзони колишнього заводу «Львівприлад», що давно не використовується як промисловий об'єкт. Парк дозволить створити нові робочі місця та відкриє територію непрацюючого підприємства для громади. Загальна ж площа офісної частини LvivTech.City складатиме понад 40 тисяч м². У парку буде облаштовано всю необхідну інфраструктуру, паркінги, зелену зону та території для відпочинку. Проект реалізуватимуть за стандартами «зеленого» будівництва LEED — добровільної сертифікації, що передбачає ефективність використання ресурсів, застосування екологічних матеріалів і високу якість дизайну внутрішніх приміщень.

Потенційні резиденти парку — високотехнологічні компанії (у сферах ІТ, енергозбереження, біотехнологій тощо), хай-тек-підприємці та стартапи, R&D-центри, інкубатори й акселератори, освітні ініціативи у сферах технологій і дизайну та інші. А заплановане завершення першої черги будівництва LvivTech.City — друге півріччя 2018 року.

Ігор Галущак
Львів


Друкувати
Найбільш популярні матеріали