Схоже, що Львівщина таки отримає сміттєпереробний завод!
У Львові у межах засідання комісії з вибору інвестора на будівництво заводу з переробки та утилізації твердих побутових відходів на території Львівської області троє інвесторів презентували свої проектні пропозиції.


А заступниця голови Львівської ОДА Ірина Гримак повідомила, що нещодавно було завершено прийом документації другого етапу конкурсу з вибору інвесторів для будівництва та експлуатації комплексів утилізації (перероблення) твердих побутових відходів у Львівській області: «Сьогодні ж ми розглядаємо проекти трьох компаній, які задекларували свою готовність і мають всі необхідні документи, щоб презентувати свої пропозиції у вигляді гарантій».

Відтак комісія заслухала Інвестиційно-екологічну компанію "ІЕК", яка претендує на будівництво заводу на ділянці у с. Бронниці, Дрогобицького району. Інвестор пропонує збудувати завод із термічною переробкою відходів для вироблення електро- і теплоенергії. Вартість будівництва автоматизованого заводу коливається в межах 55-65 мільйонів євро. Натомість ТзОВ "Вейст Менеджмент Системс" претендує на ділянку у Миколаївському районі («Сірка») та пропонує технологію біо-сушіння для виробництва РДФ-палива. Вартість проекту – 89 мільйонів євро. Своєю чергою ТзОВ "Глассворк технолоджі", яке теж зацікавлене в ділянці в Миколаївському районі, представило комісії проект сміттєспалювального заводу, який вироблятиме теплову та електричну енергію. Вартість будівництва заводу складає 96,5 мільйона євро.

Ігор Галущак
Львів


Друкувати
Найбільш популярні матеріали