США розпочали процес перегляду торговельної угоди з Канадою і Мексикою
Торговий представник США Роберт Лайтхайзер повідомив у четвер, 18 травня, Конгрес США про плани адміністрації Дональда Трампа переглянути угоду про вільну торгівлю з Канадою і Мексикою (НАФТА). Тим самим розпочато формальний процес перегляду цього документа.


"Договір НАФТА був узгоджений 25 років тому, за цей час наші економіка і бізнес помітно змінилися, а НАФТА - має багато застарілих положень, які не відповідають сучасним стандартам", - говориться в листі Лайтхайзера.

За його словами, Вашингтон має намір домогтися "своєчасних і відчутних результатів для американських споживачів, підприємців, фермерів і робітників".

Безпосередні переговори з Канадою і Мексикою почнуться не раніше 16 серпня поточного року, йдеться в прес-релізі торгового представництва США.

В ході передвиборної кампанії Дональд Трамп обіцяв розірвати договір НАФТА і висловлював думку, що "це найгірша торгова угода, коли-небудь укладена" Вашингтоном.

26 квітня стало відомо, що Трамп вирішив не припиняти співпрацю в рамках цієї угоди, але має намір домагатися вигідніших умов торгівлі для США.

За матеріалами: bin.ua


Друкувати
Найбільш популярні матеріали