На КМЕФ підтримали промисловий пакет реформ
Презентований на Київському міжнародному економічному форумі пакет промислових реформ отримав підтримку промисловців, інвесторів та експертів.


Про це нагадав голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.

Згідно оприлюдненого заступником Лідера РПЛ з економічної політики переліку, до основних законопроектів Промпакету увійшли:

1) ЗПУ №6671 про гарантоване безкоштовне приєднання нових об'єктів промисловців, аграріїв, забудовників, підприємців до інженерних мереж.

2) ЗПУ "Купуй українське, плати українцям" (на стадії реєстрації), що встановлює нову формулу держзакупівель з врахуванням "місцевої складової" («той хто використовує українську працю, сировину, матеріали, комплектуючи, енергію, кредити... отримає суттєву цінову перевагу»).

3) Закон №1792-VIII про створення українського експортно-кредитного агентства (ЕКА) для здешевлення фінансування виробників і системної держпідтримки несировинного експорту.

4) ЗПУ №5303 про внесення змін до Конституції України, що зобов'яжуть НБУ сприяти не лише фінансовій стабільності, а й економічному зростанню України, поміркованому рівню довгострокових банківських ставок та подоланню безробіття.

5) ЗПУ №2554а-д і 2555а-д - пакет інвестиційних стимулів для нових виробництв на науково-дослідницьких центрів через механізм індустріальних парків.

6) ЗПУ №5276 про скасування імпортних мит на усе виробниче обладнання.

7) ЗПУ №6514 - 3-річна розстрочка імпортного ПДВ на усе виробниче обладнання.

8) ЗПУ №7155 щодо валютної лібералізації в інтересах експортерів - скасування обов’язкового продажу валютної виручки експортерів та граничних строків розрахунків за експортно-імпортними операціями.

Як зазначив парламентар, ще декілька законодавчих ініціатив знаходяться на стадії розробки. «Ми з Олег Ляшко, командою РПЛ та однодумцями в Раді невпинно працюємо над втіленням в життя цих ініціатив, які зупинять деіндустріалізацію країни, безробіття, безгрошів'я та еміграцію українців!

#ПромПакетРеформРПЛ -важлива складова нашого всеохоплюючого Антикризового плану розвитку економіки (https://www.slideshare.net/galasyuk/ss-74324750)», - наголосив нардеп.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали