Турчинов розповів, хто зможе легально їздити до Росії
У Раді незабаром розглянуть законопроект, який передбачає заборону на поїздки до сусідньої країни.


Якщо Росію визнають країною-агресором, то їздити на її територію зможуть лише тільки шпигуни і розвідники, повідомляє znaj.ua.

Про це повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов під час спілкування з журналістами на київській виставці "Зброя та безпека". У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який забороняє держслужбовцям і чиновникам місцевого самоврядування їздити в Росію. Турчинов відповів на питання, про те, які наслідки будуть після прийняття цієї ініціативи.

"Ви знаєте, коли країна буде визнана агресором, то туди можуть їхати тільки розвідники і шпигуни, так чи ні? Якщо він розвідник, ми його знайдемо, як туди переправити, якщо шпигун, то я вважаю, нічого робити, коли він виконує якісь то прямі функції. На превеликий жаль, у нас активно працює "п'ята колона", яка працює на дестабілізацію ситуації в країні, яка фінансується і координується російськими спецслужбами. у тому числі це стосується і суто терористичних актів, які готуються в РФ спецслужбами і реалізуються на український території ", - розповів секретар РНБО.

Верховна Рада 6 жовтня голосувала за два закону про Донбас, де прописані пункти деокупації та регінтеграціі захопленої частини регіону. Росія в них вказується як країна-агресор. Їх прийняли тільки лише за основу.

У парламенті також зареєстрований законопроект, який забороняє тимчасово українським чиновникам відвідувати Росію. За порушення їх пропонують карати штрафами.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали