Нові ринки, дешеві кредити та податкові стимули підприємцям! – Галасюк
На українських промисловців та підприємців чекають нові ринки, доступна інфраструктура, дешевші кредити, податкові стимули та дружня регуляція для виробництв в Україні.


Такі законодавчі ініціативи були представлені у вигляді «Промислового пакету реформ» на Міжнародному економічному форумі у Львові головою Комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва Віктором Галасюком. Презентація викликала значний резонанс на форумі і була схвально сприйнята виробниками та експертами.

«Голими руками хмарочоси не будують! Інструменти економічного розвитку, які ми пропонуємо - життєво необхідні країні. Адже наше завдання - збільшити економіку в 2-3 рази, а не на 2-3%!» - наголосив народний депутат - заступник лідера РПЛ з економічної політики.

Парламентар наголосив на пріоритетах #ПромПакетуРеформ:

• Зняти бар'єри на вхід в економіку через безкоштовне приєднання до мереж (електрика, вода, газ тощо) - ЗПУ №6671.

• Доступні кредити українським виробникам-експортерам та захоплення зовнішніх ринків через експортно-кредитне агентство (ЕКА).

• Податкові канікули та інвестиційні стимули для нових виробництв та науково-дослідницьких центрів через індустріальні парки - ЗПУ №2554а-д, 2555а-д.

• Зняття ввізного мита та розстрочка імпортного ПДВ на усе виробниче обладнання для модернізації та розвитку виробництв - ЗПУ №5275, 6514.

• Ліквідація штучних адміністративних бар'єрів для українських виробників-експортерів (валютна лібералізація) – ЗПУ №7155.

• Збільшення внутрішнього ринку через держзакупівлі за формулою "Купуй українське, плати українцям" – ЗПУ №7206.

Як підкреслив В.Галасюк, деякі ініціативи вже стали законами, частина - розглянуті профільними комітетами і можуть бути прийняті парламентом найближчим часом під час «Промислового дня» у Верховній Раді.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали