В "Антонові" допускають створення власного лоукостера
У “Авіалініях Антонова” допускають створення власного лоукостера.


Про це розповів директор компанії “Авіалінії Антонова” Михайло Харченко, пише finance.ua.

“Звичайно ж, є плани з нарощування парку “Русланів”. Але такі літаки вже не виробляються. Тому поповнити парк можна, тільки купивши “Руслани” в інших авіакомпаніях. Зараз ці повітряні судна є у чотирьох авіакомпаній – сім у “Авіаліній Антонова”, 12 у російської “Волга-Дніпро”, два у азербайджанської Silk Way Airlines і одне – у арабської Maximus Air”, – розповів Харченко.

Крім того, він додав, що є два літаки, які замовила Лівія ще за часів правління Муаммара Каддафі – один знаходиться в Києві, а другий у Лівії, проте зважаючи ситуації в країні, вони не експлуатуються. “Мені як керівнику авіакомпанії хотілося б, щоб ці літаки увійшли в парк “Авіаліній Антонова”.

“Мені як керівнику авіакомпанії хотілося б, щоб ці літаки увійшли в парк “Авіаліній Антонова”. Але в них потрібно вкласти багато коштів, оскільки вони п’ять років стояли на землі і не мають льотної придатності, приміром, необхідно провести капітальний ремонт двигунів. Крім цих літаків, на ринку більше немає “Русланів”, які можна було б використовувати для цивільного перевезення вантажів. Понад 30 таких машин, але військово-транспортної модифікації, є у військово-повітряних силах Росії”, – заявив Харченко.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали