Мінімальна зарплата в 10 000 гривень: чи реально це в 2018 році?
Перманентна девальвація національної грошової одиниці негативним чином впливає на величину реальної заробітної плати пересічного українця, що звужує платоспроможний попит та згортає ділову активність, особливо в секторі малого та середнього підприємництва. Лідер українських лівих, народний депутат України Сергій Каплін виступає за підняття мінімальної заробітної плати до 10 000 гривень, щоб призупинити масове зубожіння простих українців.


На своїй сторінці у Facebook політик зазначає, що прихильники лівих «пікетували засідання погоджувальної ради Парламенту. Жоден із нардепів не вийшов до людей. Думками кожен із них чекає, доки в зал внесуть законопроект про підвищення їхніх зарплат. А потім, проголосувавши собі зростання з/п на 30%, можна вже й на новорічні канікули по закордонах.

Соціалісти, соціал-демократи та інші ліві вимагають мораторій на підвищення зарплат депутатам і чиновникам, поки не буде прийнято реальний прожитковий мінімум, а базові виплати не сягнуть 10 тисяч зарплата, і 5 тисяч – пенсія.

Нагадаємо, що Сергій Каплін вже декілька років послідовно відстоює ідею про припустимість подальшого зубожіння простих українців і наполегливо виступає за перегляд соціального пакету в сторону збільшення мінімальної заробітної плати та пенсій.

Український журнал «Економіст»


Друкувати
Найбільш популярні матеріали