Каплін: не дозволимо латифундистам загарбати наші поля і чорноземи за безцінь
В умовах поглиблення кризових явищ в національній економіці підвищуються ризики стосовно поглинання великими корпоративними структурами та іноземцями основної складової природного багатства України, якою виступають землі сільськогосподарського призначення. Тому продовження мораторію на вільний оборот сільськогосподарських земель в нинішніх умовах виступає важливою складовою економічної безпеки держави.


Лідер українських лівих Сергій Каплін на своїй сторінці у Facebook виступив категорично проти зняття мораторію, зазначивши, що «олігархи хочуть віджати землю у простих людей. Соцпартія не дозволить… Мораторій на продаж землі має бути продовжений на 5 років. Соціалісти внесли законопроект про заборону торгівлі останнім українським багатством до 1 січня 2023 року.

Не дозволимо латифундистам загарбати наші поля і чорноземи за безцінь!
Українці не для того поливали нашу землю кров'ю і потом, щоб зараз віддати її в окупацію рабовласникам і агрокорпораціям, які виссуть з неї останні соки і заплатять копійки.

Зазначимо, що узаконення приватної власності на сільськогосподарські землі відбулося ще у 2001 році, але до сих пір так і не сформовано інфраструктуру земельного ринку, щоб запустити вільний обіг земель сільськогосподарського призначення. Тому аргументи прихильників продовження мораторію є достатньо обґрунтованими.

Український журнал «Економіст»


Друкувати
Найбільш популярні матеріали