Стало відомо, як уряд планує допомогти українським фермерам
Бути фермером в Україні стане легше і вигідніше - уряд розробляє програму фінансової підтримки. Програма повинна бути запущена вже до кінця місяця, обіцяє прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Гроші - понад 4 мільярди гривень, - заклали до бюджету.


Аграріям компенсують вартість техніки українського виробництва, а також профінансують створення нових молочних ферм і тваринницьких комплексів, повідомляє Сегодня.

У Кабміні сподіваються, що це збільшить поголів'я і наситить український ринок якісною продукцією. Можна буде розраховувати і на особливі пільгові умови кредитування. При цьому програма уряду розрахована на невеликі підприємства і сімейні ферми.

"Ми вперше - я вважаю, безпрецедентно - прийняли рішення про цільову підтримку українського фермерства, і на ці цілі ми виділяємо ще мільярд гривень. Також нам потрібно створити прозорі механізми для того, щоб рух фермерства відчув підтримку держави", - заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Нагадаємо, в Кабміні назвали головні виклики для уряду на 2018 рік. При цьому для Кабінету міністрів важливо тісно взаємодіяти з Верховною Радою в продовженні реформ, заявив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали