США відновили політику слабкого долараМіністр фінансів США Стівен Мнучін повідомив на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, що не турбується з приводу зниження курсу американської валюти. На думку міністра, слабкий долар сприятливий для торгівлі США в короткостроковій перспективі. Ослаблення американської валюти сприятливо позначається на вартості акцій компаній регіону, так як збільшує їх прибуток в місцевій валюті.

В зв’язку з чим, промисловий індекс Dow Jones виріс на 0,16%, до 26252,12 пункту, індекс високотехнологічних компаній NASDAQ знизився на 0,61%, до 7415,06 пункту, індекс широкого ринку S&P 500 опустився на 0,06%, до 2837,54 пункту.

Кількість угод із продажу житла на вторинному ринку країни в грудні знизилося на 3,6% в порівнянні з переглянутим показником листопада - до 5,57 мільйона. Очікувалося зниження на 1,6% - до 5,72 мільйона з початкового показника листопада в 5,81 мільйона угод.

Тим часом, деякі аналітики пояснюють зниження корекцією після рекордного зростання раніше. "Насправді індекс S&P 500 в цьому місяці додав більше 6%, і немає ніяких ознак уповільнення", - відзначили аналітики Voya Investment Management Дуг Коте (Doug Cote) і Керін Кавано (Karyn Cavanaugh).


Друкувати
Найбільш популярні матеріали