В Держдепі США зробили різку заяву щодо Росії
Росія продовжить цікавитися виборами і в США, і в інших країнах, не дивлячись на масове видворення дипломатів Кремля з десятків країн світу.


Про це заявила офіційний представник Державного департаменту США Хізер Нойерт. Відповідна заява опублікована на сайті Білого дому, пише 24tv.ua.

"У Росії – довгі руки, у Росії – безліч щупалець. Ми вважаємо, що вони збережуть своє зацікавлення до наших виборів, а також – до виборів у багатьох інших країнах. Це чудовисько з морських глибин", – зазначила вона.

Окрім того, Нойерт додала, що головною умовою для поліпшення відносин між США та Росією – це взяття Кремлем на себе відповідальності у справі про отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля.

"Двері до діалогу з російською владою залишаються відкритими, але якщо Росія хоче поліпшення відносин, їй насамперед потрібно взяти на себе відповідальність за цю атаку і припинити свою божевільну і агресивну діяльність", – наголосила спікер Держдепу.

До слова, президент США Дональд Трамп продовжив на рік дію санкцій, накладених за кібератаки проти США на Росію у 2015-му.

Станом на 28 березня вже 28 країн світу і НАТО заявили про видворення російських дипломатів. Загалом, до РФ повернеться 151 особи.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали