Данилюк забирає свою команду з КабмінуВідставка міністра фінансів Олександра Данилюка викликала значний резонанс в експертних та політичних колах, оскільки він був одним з небагатьох професіоналів в Уряді. Також його діяльність відзначалась принциповою позицією в питаннях формування та реалізації державної фінансової політики.

Звільнений міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що уся його команда також іде з міністерства. За його словами, йдеться не лише про заступників, а й про радників міністра. «Люди, які прийшли разом зі мною, це Юрій Буца, Сергій Марченко, подали свої заяви про відставку. Ми як команда залишаємо Мінфін. Інші радники, які допомагали мені в роботі також ідуть. Зокрема, Яна Бугрімова, яка в принципі є найсильнішим кандидатом», – відзначив Данилюк.

Нагадаємо, що Олександр Данилюк протягом трьох років працював над проектами компанії «McKinsey & Company» в Лондоні і Москві, ще чотири роки очолював один з інвестиційних фондів Лондона. З вересня 2010 року Олександр Данилюк очолював Координаційний центр з упровадження економічних реформ. Він переміг у конкурсі на цю посаду.

Був відправлений у відставку через принципові розбіжності з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Український журнал «Економіст»


Друкувати
Найбільш популярні матеріали