Євросоюз дасть Україні ще один мільярд євроЄврокомісія закликає Європарламент схвалити нову макрофінансову допомогу Україні в розмірі до 1 мільярда євро, говориться в промові віце-президента ЄК Валдіса Домбровскіса.

"Партнерство між Україною та Євросоюзом стало глибше і сильніше. Я прошу вашої підтримки в збереженні цього імпульсу через схвалення пропозиції про макрофінансову допомогу", - йдеться у промові, опублікованій Єврокомісією.

Європарламент, як очікується, в середу проголосує на пленарній сесії по пакету фіндопомоги країні, запропонованого Єврокомісією кілька місяців тому.

Раніше джерело, знайоме з питанням, повідомляло, що остаточне підписання пакету фіндопомоги владою ЄС очікується в липні. Потім буде потрібно схвалення Україною та ЄС меморандуму про взаєморозуміння, який визначає заходи і реформи, які повинні будуть приймати влади України для отримання кредитів в рамках цієї програми.

Євросоюз планував видати цю допомогу Україні двома траншами, програма підтримки розрахована на 2,5 року. Про це йшлося в проекті пропозицій про надання країні цієї допомоги.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали