За кого українці готові проголосувати на парламентських виборахУ Верховну Раду на позачергових виборах 21 липня проходять п'ять партій. Такими є результати опитування, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень ім. Олександра Яременка і Центром "Соціальний моніторинг" Україна сьогодні: виклики і перспективи".

За "Слугу народу" Дмитра Разумкова готові проголосувати 45,3% з усієї кількості, тих що визначилися з вибором, за "Опозиційну платформу - За життя" Юрія Бойка, Вадима Рабиновича і Віктора Медведчука - 12,1% з тих, хто буде голосувати і визначився з вибором.

ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко готові підтримати 8,8% опитаних виборців, "Європейську солідарність" Петра Порошенка - 8,4%, партію "Голос" Святослава Вакарчука - 6,8% визначилися виборців.

Крім того, певні шанси пройти до Верховної Ради зберігаються у партії "Громадянська позиція" екс-міністра оборони Анатолія Гриценка та партії "Сила і честь" колишнього глави СБУ Ігоря Смєшка - за них готові проголосувати 4,5% і 4,4% опитаних відповідно .

Опитування було проведено з 13 по 19 червня 2019 року методом особистого інтерв'ю за місцем проживання респондента. Було опитано 3 тис. респондентів віком від 18 років і старше. Стандартне відхилення +/- 1,8%.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали