Євросоюз надасть Україні черговий кредит після парламентських виборівВиділення ЄС наступного траншу макрофінансової допомоги Україні буде можливо після завершення парламентських виборів, адже деякі заходи, пов'язані з його виплатою, вимагають рішень вже нової Верховної Ради.

Про це в Брюсселі напередодні київського саміту ЄС заявив високопоставлений європейський дипломат, повідомляє "Укрінформ".

"На даний момент немає конкретної дати, коли буде виплачений наступний транш макрофінансової допомоги - а це близько 500 млн євро. Деякі необхідні для цього дії зажадають також парламентського втручання, тому Верховна Рада має проголосувати за низкою питань. Це важко зробити до парламентських виборів, але ми очікуємо, що це буде швидко зроблено після них", - сказав європейський дипломат.

Він нагадав, що програми макрофінансової допомоги ЄС залежать і від програм МВФ, який зараз також очікує завершення виборчого циклу в Україні "в дуже позитивному дусі". За словами дипломата, поки немає ніякої термінової необхідності у виплаті такого траншу, тому рішення буде прийматися вже після виборів, ймовірно, у вересні.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали