Що Президент вимагає від парламентуПрезидент України Володимир Олександрович Зеленський звернувся до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з проханням провести позачергове засідання парламенту і розглянути три законопроекти, які мають доленосне значення у боротьбі з корупцією та незаконним збагаченням. Таку інформацію представив широкому загалу радник Президента України Руслан Рябошапка.

Радник президента зазначив, що «перший законопроект стосується розвантаження й унеможливлення блокування роботи Вищого антикорупційного суду України; другий законопроект стосується незаконного збагачення; третій законопроект пов'язаний з відтермінуванням застосування штрафних санкцій до громадян, які не встигнуть розмитнити автомобілі на єврономерах».

Ініціативи Президента України щодо негайного розгляду законодавчим органом перерахованих законопроектів свідчать про те, що гарант налаштований рішуче вже найближчим часом зруйнувати корупційний спрут, який охопив переважну більшість секторів національного господарства.

Український журнал «Економіст»


Друкувати
Найбільш популярні матеріали