Чому екстрадиції Фірташа в США найближчими місяцями не будеУкраїнський олігарх Дмитро Фірташ, підприємства котрого спеціалізуються на титановому виробництві та виробництві мінеральних добрив, був заарештований в Австрії в березні 2014 року у зв’язку із звинуваченнями в тому, що він намагався дати хабара в Індії з метою отримання дозволу на освоєння родовищ титанових руд.

У Земельному суді Відня заявили, що екстрадиція українського бізнесмена Дмитра Фірташа до Сполучених Штатів відбудеться не раніше початку зими 2019 року. Процес видачі олігарха затягується через подані його захистом документи, які суд повинен розглянути.

«Обвинувачений звернувся про відновлення справи і подав безліч документів. За австрійським процесуальним кодексом, можна давати дозвіл на повторне відкриття справи, що і було зроблено… З огляду на масив інформації і нових доказів, доданих до справи, потрібен час для оцінки запиту на повторне відкриття. Втім, рішення суду знову може бути оскаржене. Тому навіть після того, як судді ухвалять рішення про повторне відкриття справи, я не думаю, що вона буде завершена», – прокоментувала ситуацію прес-секретар суду Крістіна Зальцборн.

Нагадаємо, що останні 15 років вплив Дмитра Фірташа на український політикум та українську економіку був надзвичайно вагомим. Саме Фірташ курував численні політичні проекти. Також він є співвласником одного з найпопулярніших телевізійних каналів. З Фірташем пов’язують ряд українських політиків, які займали найвищі посади в управлінській ієрархії нашої держави.

Український журнал «Економіст»


Друкувати
Найбільш популярні матеріали