У Moody's дали прогноз щодо розвитку найбільшого українського банкуЗа прогнозами міжнародного рейтингового агентства Moody's рентабельність ПриватБанку залишиться високою і буде рости протягом наступного року за рахунок високого комісійного доходу і збільшення чистого процентного доходу.

Ця інформація міститься в оновленому кредитному аналізі банку, опублікованому міжнародним рейтинговим агентством Moody's, говориться в прес-релізі банку.

"Рентабельність ПриватБанку залишиться високою і буде рости протягом наступного року за рахунок високого комісійного доходу і збільшення чистого процентного доходу", - йдеться в повідомленні.

Також в документі зазначається, що за перше півріччя 2019 року ПриватБанк повідомив про рекордну чистого прибутку в розмірі 18,3 млрд грн і, ймовірно, збереже тенденцію до поліпшення прибутку до кінця року. Також експерти Moody's прогнозують протягом найближчого року збереження високого рівня ліквідності ПриватБанку, у якого високоліквідні активи становлять близько 70% сукупних активів.

На думку експертів Moody's, будь-який потенційний відтік депозитів буде керованим для ПриватБанку, так як його буфер ліквідності повністю покриває всі депозити фізичних осіб і корпоративні депозити до запитання. ПриватБанк дотримується нових вимог до ліквідності (вступають в силу з 2020 року) і його коефіцієнти ліквідності значно вище мінімуму.

Норматив достатності сукупного капіталу банку станом на 1 червня 2019 року склав 15,9%.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали