Земельна реформа в Україні буде проведена цього рокуПрезидент Зеленський заявив, що цього року в Україні буде проведена земельна реформа, яка дозволить створити ринок землі в 2020 році в 40 мільйонів гектарів. Про це він повідомив під час візиту до Туреччини, передає Уніан.

«У цьому році ми обов'язково проведемо земельну реформу, що вже в наступному році дозволить створити ринок землі в 40 млн га, яка є однією з кращих у світі за своєю якістю», — заявив він.

Крім того, президент зазначив, що в Україні вже працюють турецькі компанії, які володіють землею.

«Сподіваюся, що таких компаній стане значно більше, особливо це стосується південної частини України, де є необхідність у створенні і розвитку меліоративних систем. Тут ми також розглядаємо можливості для державно-приватного партнерства», — додав глава держави.

Під час зустрічі з президентом Туреччини Зеленський також заявив, що у наступні роки економіка України буде стрімко зростати — до 5-7% (ВВП) в рік. «Для цього ми вже цієї осені проведемо ряд необхідних реформ, що дозволить зробити Україну „магнітом“ для іноземних інвесторів», — сказав він.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали