Японське кредитне агентство відзначає, що українська економіка продовжує відновлюватисяЯпонське рейтингове агентство Rating and Investment Information (R & I) підвищило суверенний кредитний рейтинг України на дві позиції з CCC + до B, прогноз – стабільний, йдеться в повідомленні Мінфіну.

Японське кредитне агентство зазначає, що українська економіка продовжує відновлюватися, а фіскальна позиція покращилася.

Економічної стабільності вдалося досягти завдяки фіскальної дисципліни та контролю інфляції.

Міжнародні резерви зростають і стійкість України до зовнішніх шоків поліпшується.

Аналітики агентства R & I відзначають, що ВВП України зростає, інфляція сповільнюється, а тимчасове збільшення дефіциту платіжного балансу до 3-4% не впливатиме на кредитоспроможність України.

Незважаючи на значні потреби в рефінансуванні заборгованості і для підтримки здорової фінансової середовища, фінансова підтримка Міжнародного валютного фонду є важливим для України.

Аналітики агентства зазначили, що показник державного боргу до ВВП зменшився з 69,2% станом на кінець 2016 року до 52,3% за станом на кінець 2018 року.

Приєднання до мережі Clearstream дозволило Україні збільшити ліквідність на внутрішньому ринку капіталу і розширити базу інвесторів.

Раніше Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента ("РДЕ") України на рівні B- зі стабільним прогнозом.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали