Світова економіка завалиться через нездатність Дональда піти на компромісІндекс Dow Jones Industrial Average, торгується на сесійних мінімумах в середу вранці, так як інвестори стурбовані рецесією в США та інших регіонах, що вплинуло на купівельний апетит. Індекс Dow DJIA впав на 607 пунктів, або 2,3%, і знаходиться на рівні 25 669, індекс S&P 500 SPX, знизився на 2,3% до 2858, в той час як індекс Nasdaq Composite COMP знизився на 2,6% до 7809.

Частково стимулом для акцій, які різко знизилися, стала інверсія 2-річних казначейських облігацій TMUBMUSD02Y, - 5,34% і 10-річних казначейських облігацій TMUBMUSD10Y, - 6,40%, що відбулося приблизно о 6 годині ранку за східним часом. Спред між 2-річними та 10-річними цінними паперами тимчасово впав до негативного 1 базисного пункту. Інверсія цього розміру часто передувала економічному спаду. Інвестори кажуть, що його сила як індикатора рецесії обумовлена його здатністю відображати, коли жорстка монетарна політика обмежує зростання і інфляційний тиск. Інверсія кривої прибутковості по 2-річним і 10-річним спредам ставалася до семи останніх спадів.

Таким чином, світова економіка скоро завалиться через нездатність Дональда піти на компроміс і укласти угоду з Китаєм. Його єдина переговорна тактика - залякування, і це не призведе до успіху в торговій війні з Китаєм. Китайці вважали за краще б їсти траву, ніж здатися Трампу. Вони дозволять економіці розвалитися, щоб Трамп був зміщений з посади в 2020 році, а потім укладуть приємну угоду з наступним президентом, який погодиться майже на все, щоб повернути економіку в потрібне русло. Це програшна пропозицію для США і всього іншого вільного світу.

Український журнал Економіст


Друкувати
Найбільш популярні матеріали