Китай розробить план збільшення наявного доходуДержавний комітет з розвитку і реформ Китаю повідомив у п'ятницю, що розробить план збільшення наявного доходу в 2019 і 2020 роках для стимулювання споживання на тлі уповільнення економіки, передає Reuters.

План передбачає подальше реформування системи хукоу - програми реєстрації сімей, яка служить внутрішнім паспортом і регулює міграцію із сільської місцевості в міста - а також розширення каналів отримання доходів, не пов'язаних із заробітною платою.

Опублікована на цьому тижні статистика показала, що зростання економіки Китаю в липні сповільнилося сильніше, в порівнянні з тим, що очікувалося. При цьому роздрібні продажі вказують на зростаючу обережність покупців, оскільки загострення торгової війни в США завдало серйозної шкоди бізнесу і споживачам. У другому кварталі зростання продажів сповільнилося до майже 30-річного мінімуму.

Китай намагається прискорити процес урбанізації за рахунок пом'якшення вимог до отримання хукоу в міській місцевості, хоча і дотримується жорстких обмежень в таких великих містах, як Пекін і Шанхай.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали