"Укртрансгаз" провела успішний запуск ділянки магістрального газопроводу "Союз" в реверсіДержкомпанія "Укртрансгаз" в кінці серпня провела успішний тестовий запуск ділянки магістрального газопроводу "Союз" для роботи в зворотному напрямку прокачування газу "захід-схід".

Українська ділянка магістрального газопроводу "Союз" в якості тесту заробила в реверсному режимі, що підтверджує здатність системи качати газ в зворотному напрямку і функціонувати в штатному режимі, йдеться в повідомленні "Укртрансгазу".

"Це жодним чином не вплинуло на транспортування "блакитного палива" до країн ЄС, заявки "Газпрому" на транзит були виконані в повному обсязі", - підкреслили в компанії.

Фізичні випробування проводилися в рамках підготовки ГТС до опалювального сезону 2019-2020 рр. Протягом 3 днів на ділянці газопроводу "Союз" від західного кордону до Богородчанського вузла був відпрацьований режим, при якому обсяги транспортування в реверсному напрямку досягли максимуму імпортних потужностей зі Словаччини - 42,5 млн куб. м газу на добу.

При цьому для прийому газу через газовимірювальну станцію "Будінце" в Словаччині в вперше були задіяні реверсні обв'язки компресорних станцій "Хуст" та "Богородчани".

Результати тесту зафіксували стабільну роботу обладнання і всіх газоперекачувальних агрегатів, таким чином підтвердивши готовність і здатність реверсної схеми до функціонування в штатному режимі, підкреслили в "Укртрансгазі".


Друкувати
Найбільш популярні матеріали