Апетит до ризику на світових ринках зберігаєтьсяЗолото дешевшає четвертий день поспіль на тлі поліпшення ризикових настроїв на ринках і зниження попиту на більш надійні активи, свідчать дані торгів.

Ціна грудневого ф'ючерсу на золото на нью-йоркській біржі Comex знизилась за день на 13,95 долара, або на 0,9% - до 1497,5 долара за тройську унцію. Ціна грудневого ф'ючерсу на срібло опускалася на 1,48% - до 17,898 долара за унцію.

Апетит до ризику на світових ринках зберігається, що знижує попит на золото. "У глобальному масштабі ми спостерігаємо зворотний зсув в бік більш високоприбуткових активів, і це відбувається за рахунок більш надійних активів", - сказав агентству Рейтер старший ринковий стратег CMC Markets Майкл Маккарті (Michael McCarthy).

Ринки чекають нового раунду переговорів між США і Китаєм на початку жовтня, сподіваючись на вирішення торгового конфлікту.

Учасники торгів звернули певну увагу і на статистику з Китаю. Річна інфляція в країні в серпні склала 2,8%, як і в липні, перевищивши очікування експертів, які прогнозували показник на рівні 2,6%. При цьому ціни виробників в серпні в річному вираженні знизилися на 0,8%, що стало найсильнішим падінням з серпня 2016 року. У той же час аналітики чекали ще більш значного скорочення показника - на 0,9%.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали