Чому Зеленський хоче розпустити нинішній склад ЦВКНинішній склад Центральної виборчої комісії (ЦВК) формувався фактично «під диктовку» колишнього Президента України Петра Порошенка, що в даний час об’єктивно вимагає ротації членів головної виборчої комісії країни.

Президент України Володимир Зеленський просить Верховну раду України розпустити ЦВК. Подання Зеленського вже передали профільному комітету. «До Верховної ради надійшло подання на звільнення членів ЦВК. Це подання було передано Андрію Клочку в комітет з питань державної влади і місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування», – повідомили в прес-службі Ради.

Найближчим часом комітет збереться на засідання з цього приводу. Передбачається, що розпуск ЦВК аргументовано низкою порушень на президентських і парламентських виборах.

З огляду на це високою є ймовірність того, що незабаром Україна отримає новий склад ЦВК, що стане новою сторінкою у формуванні вітчизняної системи організації народного волевиявлення і унеможливить ті зловживання, які мали місце в недалекому минулому.

Український журнал «Економіст»


Друкувати
Найбільш популярні матеріали