Як «Слуга народу» вперше не зібрала більшість для голосуванняПерші тижні роботи Верховної Ради України нинішньої каденції продемонстрували доволі злагоджену роботу парламентської монобільшості, представленої депутатами пропрезидентської більшості. Голосування за законодавчі акти відзначалися злагодженістю та оперативністю.

На початку вечірнього засідання 12 вересня депутати 248 голосами ухвалили в першому читанні законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління безпекою автомобільних доріг.

Після цього голова парламенту Дмитро Разумков поставив на голосування пропозицію скоротити терміни підготовки до другого читання. Однак на цей раз у Раді не знайшлось 226 чи більше голосів для прийняття рішення. «За» проголосували 223 народних обранців, проти – 14, ще 61 – утримався. При цьому найбільша парламентська фракція «Слуга народу», до якої входить 251 депутат, дала 208 голосів «за».

До цього Рада ухвалювала всі рішення, які ставились на голосування. Менше 226 голосів у парламенті було лише під час рейтингового голосування за кандидатів на віце-спікера.

В цілому фракція «Слуги народу» демонструє небувалу злагодженість в роботі, чого не спостерігалося в діях парламентської більшості минулого скликання. Це свідчить про те, що анонсовані Президентом України базові для розвитку національної економіки законодавчі акти незабаром будуть прийняті.

Український журнал «Економіст»


Друкувати
Найбільш популярні матеріали