Соратницю Порошенка хочуть відсторонити від засідань у Верховній РадіІрина Геращенко останні п’ять років виступала чи не основним провідником і апологетом зовнішньої та внутрішньої політики Петра Порошенка як всередині країни, так і за кордоном. Вона неодноразово демонстративно вступала в жорстку полеміку з його опонентами, особливо в залі Верховної Ради України.

Нещодавно вона назвала фракцію «Слуга Народу» «зеленими чоловічками». Це стало підставою для комітету з питань регламенту рекомендувати її відсторонення від п’яти засідань. Комітет з питань регламенту у четвер, 12 вересня, рекомендував Верховній Раді позбавити співголову фракції «Європейська солідарність» Ірину Геращенко права брати участь у п’яти пленарних засіданнях парламенту за неетичні висловлювання.

Геращенко назвала це рішення комітету першим подібним за всю історію парламенту. «Тут мені кажуть, що зелені діджіталізатори мене забанили у ВР. Перший подібний випадок за всю історію ВР», – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, у Верховній Раді України минулого скликання Ірина Геращенко займала пост першого віце-спікера, а ще раніше була прес-секретарем тодішнього Президента України Віктора Ющенка.

Український журнал «Економіст»


Друкувати
Найбільш популярні матеріали