ЄБРР надає Україні кредит в розмірі 70 млн євроРайффайзен Банк Аваль, Прокредит Банк і ОТП Банк підписали з ЄБРР і Євросоюзом кредитну угоду на загальну суму майже 70 млн євро в гривневому еквіваленті в межах програми фінансування місцевих малих підприємств. Про це йдеться в прес-релізі ЄБРР.

Райффайзен Банк Аваль отримає кредит у розмірі 25 млн євро в гривневому еквіваленті. Прокредит Банк – 20 млн євро в гривневому еквіваленті. ОТП Банк — 25 млн дол. у гривневому еквіваленті. Загальний ліміт програми EU4Business до 120 млн євро в гривні.

«Ці кошти будуть надаватися на інвестиції, а також для цілей оборотного капіталу МСП, які є двигуном місцевої економіки і створили майже 80% робочих місць у країні», — відзначили в ЄБРР.

Ініціатива EU4Business спрямована на покращення доступу українських МСП до фінансування і бізнес-знань.

«Ця фінансова ініціатива ЄБРР та ЄС чітко демонструє нашу відданість Україні. Ми підтримуємо інвестиційне фінансування малого і середнього бізнесу, успіх якого має важливе значення для розвитку національної економіки», — зазначив голова делегації ЄС в Україні, посол Матті Маасікас.

Крім того, ініціатива фінансується ЄС, посприяє створенню нових робочих місць, ідеться в прес-релізі.

ЄБРР — найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні. З 1993 року, з початку своєї діяльності в країні, Банк у цілому виділив майже 13,6 мільярда євро. для 432 проектів в Україні.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали