На 1 листопада міжнародні резерви України склали $21,4 млрдСтаном на 1 листопада міжнародні резерви України, за попередніми даними, склали $ 21,4 млрд (в еквіваленті), зменшившись за місяць на 0,2% або на $ 34,8 млн., повідомляє прес-служба Національного банку України (НБУ), передає БізнесЦензор.

"Значні обсяги погашень по державному боргу були компенсовані зовнішніми надходженнями, а також валютними інтервенціями Національного банку та трансакціями з управління міжнародними резервами", - наголошується в повідомленні.

Зокрема, виплати уряду в рахунок обслуговування та погашення державного і гарантованого державою боргу в жовтні склали $ 632,3 млн. З цієї суми $ 475,5 млн було направлено на обслуговування і погашення облігацій внутрішньої державної позики в іноземній валюті, $ 78 - за єврооблігаціями, інші кошти - за іншими зобов'язаннями.

У той же час ці витрати були частково компенсовані надходженнями на користь уряду на суму 262,1 млн євро від міжнародних партнерів, в тому числі Єврокомісії.

При цьому трансакції Національного банку на міжбанківському валютному ринку дозволили поповнити резерви на $ 193,9 млн. Зокрема, трансакції з купівлі валюти Національним банком склали $ 424,9 млн, у тому числі $ 274 млн - за єдиним курсом, а $ 150 млн - шляхом вибору кращого курсу. У той же час для згладжування надмірних коливань гривні НБУ за місяць продав $ 231 млн за єдиним курсом.

Крім того, вартість фінансових інструментів (зміна ринкової вартості і курсу гривні до іноземних валют) після переоцінки минулого місяця збільшилася на $ 115 млн (в еквіваленті)

Джерело: https://biz.censor.net.ua/n3158225


Друкувати
Найбільш популярні матеріали