Індикатор ділової впевненості в промисловості знизився в IV кварталіІндикатор ділової впевненості в промисловості в IV кварталі 2019 року знизився в порівнянні з III кварталом року на 1,3 п.п. і становить мінус 5,6%, у переробній промисловості цей показник знизився на 0,5 п.п. і становить мінус 5,1%. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням Державну службу статистики України.

За даними статистично відомства, індикатор ділового клімату в промисловості підвищився в порівнянні з III кварталом на 0,2% і склав до 0,6%, в переробній промисловості цей індикатор не змінився в порівнянні з попереднім кварталом і становить плюс 0,5%.

Індикатор ділової впевненості та індикатор ділового клімату розраховані відповідно до Методики розрахунку індикаторів ділових очікувань у відповідності до вимог розширеного Спеціального стандарту поширення даних Міжнародного валютного фонду. Всього було опитано 1492 підприємств.

Як повідомляло РБК-Україна, індекс очікувань ділової активності, який розраховує Національний банк, в жовтні 2019 року знизився на 4,3 п.п. до позначки 52,3 п.

Нагадаємо, в III кварталі 2019 роки очікування керівників українських підприємств щодо ділової активності погіршилися. За даними опитування, індекс ділових очікувань (ІДО) на наступні 12 місяців становить 115,3% (у другому кварталі - 117,8%, в першому кварталі - 119,7%).


Друкувати
Найбільш популярні матеріали