Morgan Stanley прогнозує девальвацію долараАмериканський інвестбанк Morgan Stanley прогнозує ослаблення долара в 2020 р. на тлі прискорення економічного зростання за межами США. Про це йдеться в опублікованому огляді банку.

"Ми бачимо найбільший потенціал на ринках з більш явними перспективами досягнення зростання прибутків компаній (Японія і ринки, що розвиваються) або простором для масштабного перегляду оцінок на зниженні політичних ризиків (Європа)", - йдеться в огляді.

Виклики для США в наступному році варіюються від ризику, що корпоративні прибутки вже досягли піку, до високої порівняльної вартості акцій і специфічного політичного ризику напередодні президентських виборів.

"Підвищені оцінки активів США, швидше за все, знизяться на тлі уповільнення темпів економічного зростання США до трендових, що надасть додатковий тиск на долар на тлі зниження чистого припливу портфельних інвестицій", - вважають в Morgan Stanley.

Банк все ж бачить потенціал відновлення долара по відношенню до валют, що залежать від циклу зростання, у другій половині 2020 року в ситуації, коли президентські вибори в США можуть зробити ситуацію більш складною з точки зору ризику. Валюти-"гавані", такі як ієна і швейцарський франк, також можуть виграти, зазначає банк.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали