Економічний успіх в Україні відкрив шлях до нового фінансування МВФМіжнародний валютний фонд попередньо погодив програму фінансування України на 5,5 млрд дол. строком на три роки. Про це повідомила глава МВФ Крісталіна Георгієва в телефонній розмові з президентом України Володимиром Зеленським, йдеться в повідомленні МВФ.

"Президент і уряд досягли вражаючих результатів за останні кілька місяців. МВФ готовий підтримати реформи в Україні, - цитує прес-служба МВФ К.Георгіеву. - Фонд досяг домовленостей з українським урядом про нову трирічну програму розширеного фінансування EFF на 5,5 млрд дол.".

Глава МВФ додала, що програму ще має затвердити Рада директорів МВФ, що буде залежати від виконання Україною ряду "prior actions" (невідкладних дій - ред.).

"Ми погодилися з президентом, що економічний успіх України строго залежить від дотримання законності в країні, скорочення впливу інтересів певних осіб, захисту тих досягнень, які були отримані після очистки банківського сектора України і повернення коштів платників податків, витрачених внаслідок банкрутства банків", - заявила вона.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали