Сума вкладів фізичних осіб в банках збільшилася на 4 млрд гривеньУ листопаді сума вкладів фізичних осіб в банках - учасниках Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) збільшилася на 4 млрд до 462,9 млрд гривень у порівнянні з минулим місяцем.

Про це йдеться в повідомленні фонду, передають Українські Новини.

Із загальної суми вкладів фізичних осіб на початок грудня вклади в національній валюті склали 268,6 млрд гривень, в іноземній валюті - 194,3 млрд гривень.

Повністю захищені вклади 98,4% вкладників в банках - учасниках фонду (в розмірі від 10 гривень до 200 тис. гривень).

Також за сумою гарантії фонду повністю покривається 43,6% вкладів, що становить 202 млрд гривень.

Відзначається, що при здійсненні виплат по вкладах в іноземній валюті вони перераховуються в гривні за офіційним курсом, установленим Національним банком на день початку процедури виведення фондом банку з ринку та введення тимчасової адміністрації.

Загальна кількість вкладників станом на початок листопада становила 43,3 млн.

Кількість вкладників з вкладами понад 200 тис. гривень становить 420,1 тис., а сума їхніх вкладів становить майже 260,9 млрд гривень.

Кількість вкладників-ФОП в банках - учасниках фонду за станом на 1 грудня 2019 склала майже 1,3 млн (3,0% від усіх вкладників).

Сума їх коштів в банках складає майже 29,3 млрд гривень (6,3% від загальної суми вкладів).

Як повідомляли Українські Новини, сума вкладів фізичних осіб в банках - учасниках Фонду гарантування вкладів в жовтні склала 458,9 млрд гривень.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали