Україна ратифікувала угоду з Сінгапуром щодо запобігання податковим ухиленнямВерховна Рада ратифікувала Протокол про внесення змін до міжурядової угоди з Сінгапуром про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи.

Як передає БізнесЦензор, за ухвалення відповідного законопроекту №0016 в цілому проголосували 328 народних депутатів.

Ратифікований протокол вступить в силу з дати останнього письмового повідомлення по дипломатичних каналах про завершення сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття нею чинності.

Як пояснювали в Мінфіні, ратифікація Угоди матиме позитивний вплив на підприємців обох країн. По-перше, доходи, отримані від підприємницької діяльності на території іншої країни, а також з джерел у цій іншій країні у вигляді дивідендів, відсотків і роялті, не підлягатимуть подвійному оподаткуванню. По-друге, підприємці однієї держави будуть оподатковуватись в іншій державі на тих же умовах, що і підприємці цієї іншої держави.

Як повідомлялося, Міністр фінансів Оксана Маркарова 16 серпня 2019 року підписала Протокол про внесення змін до угоди між урядом України та урядом Республіки Сінгапур про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і капітал.

Серед іншого, документом передбачена нова розширена редакція статті "Обмін інформацією" - без застережень щодо вимог національного податкового інтересу або банківської таємниці, що покращить співпрацю між податковими органами України та Республіки Сінгапур.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали