Ціни на нафту продовжують ростиЦіни на нафту продовжують рости в четвер вдень після підписання торговельної угоди США і Китаю, підтримку котируванням також надає опублікований раніше доповідь Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), свідчать дані торгів.

Станом на 12.55 EET ціна березневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent росла на 0,56%, до 64,36 долара за барель, лютневих ф'ючерсів на нафту марки WTI - на 0,33%, до 58 доларів за барель.

Інвестори також продовжують відігравати підписання першої частини торгової угоди США і Китаю. Згідно з угодою, Китай зобов'язаний збільшити закупівлі американських товарів і послуг на 200 мільярдів доларів протягом найближчих двох років, включаючи і енергоносії.

"Часткова угода на даний момент зіграла свою роль, і ми, швидше за все, побачимо більше поворотів подій, коли підуть розмови про другу частину торгової угоди", - зазначив нафтової брокер PVM Тамаш Варга (Tamas Varga), чию думку наводить агентство Рейтер.

Крім того, у четвер МЕА повідомило, що перевиконання угоди ОПЕК + в грудні склало 81% проти 61% місяцем раніше. При цьому загальний видобуток країн, що входять в ОПЕК, в звітному періоді знизилася на 180 тисяч барелів на добу.

Підтримку цінам на нафту також зробило збереження прогнозу по зростанню попиту на сировину в 2020 році. МЕА вважає, що зростання попиту на нафту складе 1,2 мільйона барелів на добу.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали