Трамп заявив, що ФРС занадто повільно знижує ставкиПрезидент США Дональд Трамп знову розкритикував Федеральну резервну систему, заявивши, що центробанк занадто швидко підвищував процентні ставки і надто повільно знижував їх, повідомляє CNBC.

"Ми змушені конкурувати з країнами, які утримують негативні ставки, щось дуже нове, - сказав Трамп у вівторок на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, Швейцарія. - Тобто їм платять за те, щоб вони брали гроші в борг, до чого я можу дуже швидко звикнути. Мені подобається це".

"Тим не менше у нас все ще є кращі показники, які ми мали, в дуже багатьох різних областях. Це консервативний підхід, і у нас є цей величезний потенціал зростання", - зазначив президент США, кажучи про можливі двосторонніх торгових угод і заходи щодо дерегулювання.

Трамп також заявив, що недавній економічний підйом в США стався, "незважаючи на те що ФРС занадто швидко піднімала ставки і надто повільно їх знижувала".

Федрезерв діє в умовах серйозного тиску з боку Трампа, який вже довгий час виступає з негативними коментарями на адресу голови ФРС Джерома Пауелла і центробанку в цілому, закликаючи чиновників знизити ставки.

У 2018 р регулятор підвищив ставки чотири рази, викликавши критику з боку Трампа. Однак в 2019 р ФРС тричі знижувала ставки.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали