Україна розмістила єврооблігації за найнижчим купоном в історії країниУкраїна розмістила єврооблігації на EUR 1,25 млрд під 4,375% річних, повідомило Міністерство фінансів у середу ввечері.

"Україна оголосила про прайсинг нових єврооблігацій, номінованих в євро, на суму EUR 1,25 млрд з кінцевим терміном погашення - 27 грудень 2030 року. На нові єврооблігації будуть нараховуватися відсотки за ставкою 4,375% річних", - повідомив Мінфін на сайті.

Очікується, що новому випуску будуть присвоєні рейтинги "В" рейтинговим агентством Standard & Poor's і "В" - агентством Fitch, вказав Мінфін.

"Розрахунки за новим випуском повинні відбутися 27 січня 2020 року", - говориться в повідомленні міністерства. Сума заявок на придбання цінних паперів для нової емісії склала понад EUR7 млрд від понад 350 інвесторів з усього світу, зазначив Мінфін.

Залучені кошти будуть спрямовані на фінансування держбюджету.

"Сьогодні Україна провела прайсинг єврооблігацій, номінованих в євро, з терміном погашення 10 років за найнижчим купоном в історії країни, за ставкою 4,375%, зібравши заявки від понад 350 інвесторів з усього світу, ми поставили другу точку в кривій прибутковості в євро" , - цитує прес-служба міністра фінансів Оксану Маркарова.

"Фактично завдяки цьому ефективному вирішенню ми економимо для держбюджету 2 млн грн в день. А ці гроші будуть спрямовані на програми соціально-економічного розвитку", - прокоментував в телеграм-каналі прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали