Українці стали більше продавати валютиНаціональний банк України (НБУ) з початку тижня продав на міжбанківському валютному ринку до $ 80 млн, повідомив заступник глави НБУ Олег Чурій.

"Якщо минулого тижня НБУ для згладжування коливань на валютному ринку проводив інтервенції на $ 1 млрд, то на цьому тижні ситуація більш-менш збалансована: два дня НБУ зовсім не виходив на ринок, а обсяг інтервенцій, який ми проводили за три дні тижня, склав трохи менше $ 80 млн ", - сказав він в ході прес-брифінгу в п'ятницю.

Чурій підкреслив, що попит на валюту на цьому тижні істотно знизився. Зокрема, якщо минулого тижня українці більше купували валюти, то на цьому тижні ситуація зворотна.

Він також зазначив, що основний попит на валюту виходить від українських резидентів, які купують іноземну валюту для виконання експортних контрактів і для виконання своїх боргових зобов'язань.

Як повідомлялося, 23 березня регулятор купив на міжбанку $ 50 млн, після, у вівторок і в середу, не проводив інтервенції на ринку, а в четвер повернувся на ринок і придбав майже $ 11 млн.

Згідно з даними Нацбанку, на минулому тижні регулятор купив на міжбанку $ 50 млн, продав $ 1,088 млрд, а з 10 по 13 березня продав на $ 981,60 млн.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали