Хто найбільш успішний Президент УкраїниНезважаючи на те, що Україна – парламентсько-президентська республіка, посада Президента залишається ключовою не тільки в питаннях зміцнення національного суверенітету, а й в питаннях вибору пріоритетів розвитку національної економіки. Від політичної волі глави держави значною мірою залежить успішність реалізації доленосних для країни проектів.

Кожен окремо взятий Президент України входив на посаду за неоднакових стартових умов, але результати діяльності значною мірою залежали від ефективності правильного вибору орієнтирів економічного курсу та виваженої кадрової політики.

Український економіст Василь Голян на своїй сторінці у Facebook зосередив увагу на успішних результатах діяльності другого президента України Леоніда Кучми.

Пряма мова:Багато здобутків у зміцненні національного суверенітету та в забезпеченні господарської самодостатності країни в період президентства Кучми було отримано завдяки консолідуючій ролі глав його адміністрації, які вибудовували чітку вертикаль виконавчої влади з належним підбором кадрів, що дало можливість забезпечити високі темпи економічного зростання на початку 2000-х років.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали