Вартість долара США щодо основних світових валют зростаєДолар США дорожчає по відношенню до євро і знижується в парі з японською ієною в ході торгів у четвер.

При цьому курс долара зростає по відношенню до валют Азіатсько-Тихоокеанського регіону на тлі попиту на активи "тихої гавані" в зв'язку зі слабким прогнозом для економіки США.

Євро торгується вранці в районі $ 1,0806 проти $ 1,0817 на закриття минулої сесії.

Курс євро перебуває на рівні 115,48 ієни в порівнянні з 115,78 ієни за підсумками попередніх торгів. Курс долара становить 106,85 ієни проти 107,03 ієни.

Індекс ICE Dollar, що показує вартість долара США щодо шести основних світових валют, зростає на 0,06% в порівнянні з попереднім торговим днем. Індикатор WSJ Dollar, що відслідковує динаміку курсу долара відносно 16 основних світових валют, додає 0,09%.

Владі США буде потрібно витратити більше ресурсів, щоб швидкі заходи, прийняті ними у відповідь на кризу, викликану пандемією коронавирусной інфекції COVID-19, не пройшли даром, вважає голова Федеральної резервної системи (ФРС) Джером Пауелл.

"Масштаб і швидкість нинішнього економічного спаду не мають прецедентів, поточна рецесія істотно гірше будь-якої іншої, що відзначалася після Другої світової війни", - заявив Пауелл в ході виступу в Інституті світової економіки Петерсона (Peterson Institute for International Economics).

Відновлення економіки США, за його словами, буде поступовим, і надання додаткової допомоги домовласникам і бізнесу державою є виправданим, якщо вона хоче уникнути довгострокового збитку для економіки.

"Те, що жахливо для економіки США, чудово для долара", - сказав головний стратег AxiCorp з глобальних ринків Стівен Іннс, зазначивши, що коментарі Пауелла дозволяють припустити, що економіку чекає тривалий період слабкого зростання.

Долар додає 0,1% в парі з сінгапурським доларом, 0,3% в парі з австралійським доларом, 0,03% в парі з південнокорейською Воною.

Підтримку долару також надали слова Пауелла про те, що ФРС не планує робити ставку негативною, відзначає AxiCorp.

Пауелл сказав, що інструменти, використані Федрезервом, працюють. Він додав, що думка керівництва ФРС про можливість зниження базової ставки до негативного рівня не змінилося - американський центробанк як і раніше її не розглядає.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали