Ціни на будівельно-монтажні роботи в Україні в січні-квітні зросли на 1,2%Ціни на будівельно-монтажні роботи в Україні в січні-квітні 2020 року зросли на 1,2% в порівнянні з січнем-квітнем 2019 року, повідомила Державна служба статистики (Держстат).

За даними статвідомства, з початку року ціни зросли в житловому і нежилому будівництві, проте знизилися в сегменті інженерних споруд. Так, в житловому будівництві зростання склало 4,4%, в нежитловому - 0,1%, падіння в інженерному - 0,7%.

У квітні-2020 до квітня-2019 вартість будівельних робіт в житловому будівництві збільшилася на 3,6%, в той же час в нежитловому будівництві падіння склало 1%, а в інженерному не змінилося.

Крім того, Держстат повідомив, що в квітні в порівнянні з березнем вартість робіт з будівництва житлових будинків незначно зросла - на 0,2%, інженерних споруд - на 2,5%, тоді як нежитлових будівель - знизилася на 0,7%.

За його даними, в 2019 році ціни на будівельні роботи в Україні зросли на 6% в порівнянні з попереднім роком, тоді як в 2018 році - на 23%.

Показники наведено без урахування анексованою території Криму і Севастополя, а також частини окупованих територій Донецької і Луганської областей, зазначає Держстат.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали