Як Трамп хоче уникнути поразки на президентських виборах в СШАОстанні місяці демонструють різке зростання рейтингу Джозефа Байдена і падіння – Дональда Трампа. Адміністрація республіканців не змогла сформувати ефективний механізм запобігання наслідкам пандемії і найбільша економіка світу демонструє небувале падіння. Така ситуація робить явною перемогу представника Демократичної партії на президентських виборах восени.

Тому не дивно, що нинішній керманич Білого дому перебуває в паніці. Проявом чого стала його пропозиція щодо перенесення дати президентських виборів. На його думку, через можливість голосувати поштою вибори будуть «найбільш неточними і шахрайськими в історії». «Це буде величезним конфузом для США. Відкладемо вибори до тих пір, поки люди не зможуть нормально і безпечно проголосувати?» – написав Трамп в Твіттері.

Як зазначає Associated Press, немає ніяких доказів, що голосування поштою може привести до шахрайства. У п'яти штатах, де голосують тільки поштою, кажуть, що мають достатні заходи безпеки, щоб уникнути фальсифікацій.

Тому поведінка Трампа зрозуміла: він будь-якими засобами хоче ще певний час залишатися господарем Білого дому. Однак враховуючи стійкість американського правосуддя шансів у нього щодо відтермінування президентських виборів практично немає.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали