Мілленіали активно скуповують акції технологічних компанійЕксперти JPMorgan Chase & Co. відзначають істотні відмінності в поведінці роздрібних інвесторів в залежності від віку при загальному зростанні їх активності.

В цілому інвестори шукають альтернативи традиційним вкладенням, йдеться в огляді, підготовленому командою аналітиків JPMorgan на чолі з Ніколаос Панігіртзоглу. Однак якщо більш літні інвестори вважають за краще вкладення в золото, то молоді - в біткойни.

Мілленіали активно скуповують акції, особливо технологічних компаній, тоді як літні інвестори продають акції, відзначають експерти.

"Більш вікові інвестори продовжують направляти свої гроші до фондів облігацій, попит на які ще дужий, як в червні, так і в липні", - йдеться в огляді.

Збільшення активності роздрібних інвесторів проявляється також в 46% -ному підйомі глобального фондового ринку в порівнянні з березневими мінімумами, в зростанні попиту на ETF, забезпечені золотом, а також підвищення вартості криптовалюти.

За останні п'ять місяців відзначений істотний приплив коштів в ETF, забезпечені як золотом, так і біткойнами, оскільки і старі, і молоді інвестори прагнуть до вкладень в "альтернативну валюту" на тлі ослаблення долара, відзначається в огляді.

Доларовий індекс, що розраховується Bloomberg, втратив 1,7% за цей період, і експерти все частіше висловлюють побоювання, що американська валюта продовжить падати.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали