Укрзалізниця приймає вже дев'ятий контейнерний поїзд з Китаю5 вересня, на станцію Київ-Ліски прибув дев'ятий контейнерний поїзд з китайського міста Нанчанг. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу Укрзалізниці.

"У складі поїзда з КНР 41 контейнер з мінеральними добривами, товарами легкої промисловості, світильниками, лампочками, хімічними компонентами для фільтрації води і збірними вантажами. Також важливо, що поїзд доставив в Україну медичні вантажі, в тому числі маски та інші засоби захисту", - йдеться в повідомленні.

З червня Укрзалізниця приймає вже дев'ятий контейнерний поїзд з Китаю. У вересні прибуде ще три, що свідчить про стабільне попит на такі перевезення з боку вантажовідправників.

"Також спостерігається розширення номенклатури вантажів. У компанії усвідомлюють перспективність контейнерних перевезень залізничним транспортом, тому в планах поглиблювати співпрацю з імпортерами та експортерами, створювати для них зручний і зрозумілий транспортний продукт і, головне, встановлювати зважені тарифи. Відстань перевезення, що становить понад 9 тис . км територіями чотирьох країн, поїзди з КНР долають в середньому за 15 діб ", - повідомили в Укрзалізниці.

Нагадаємо, що прямі контейнерні перевезення з Китаю в Україну почалися 8 червня 2020 року. Потяги привезли в Україну добрива, обладнання, вироби з кольорових металів, медичне і фармацевтичної промисловості, взуття та інші товари народного споживання. Для реалізації проекту на регулярній основі попередні півроку проводилася робота з посольством Китайської Народної Республіки, митними та іншими державними контролюючими органами, а також провідними представниками бізнес-кіл України.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали